Květen 2011

Blend with Demi Lovato//No.o2

29. května 2011 v 18:11 | Phoebe |  Phoebe//Blendy
Huhu,vyrobyla jsem blend do VGS-S Demi Lovato.Líbí?

Blend with Demi Lovat//No.o1

28. května 2011 v 21:36 | Phoebe |  Phoebe//Blendy


Můj první blend v PS?Líbí se vám podle mě by ot byla katastrofa ještě že sem použila ty efetky etc.:)
Jinak moc časot nepřidávám ale ostatní admini mají pauzu a jiné..ttka se to tu snažím alespon krpaet oživit :)

Moje první PNG srdce

22. května 2011 v 11:16 | Phoebe |  Phoebe//OthersPrávě se koukáte na moje první PNG v photoshopu!Mě se celkem líbí je jednoduché ale líbí se mi.Možná časem dám i objednávku srdíček ale ot ještě uvidím.Líbí?


Objednej si popisky

15. května 2011 v 13:48 | Phoebe

Mát tu pro vás objednávku popisků do menu.
Pravidla:
Nevydávat za svoje
Nemazat můj podpis-nebo si dát do menu že jsem je dělala já!
Popisků si můžete obědnat maximálně 6
Chceš popisky?Do komentů napiš:
Blog
Barvu popisků
Jak přibližně velké?
Kolik jich chceš?
Co na nich má být napsáno?

Design//Miley Cyrus//#1

14. května 2011 v 21:34 | Phoebe |  Phoebe//Laylouty/Celebrity
Tenhle design se mi nelíbí jako ten předtím ale co už dávám ho sem.Je dělaný na stejném principu.Akorát je trochu víc odfláklejší.Zkoumám photoshop a tak jsem zkoušela různé přechody atd.Ještě včera jsem uměla prolínat a dneska už to zase neumim :D šikovná sem.
Tady se mi líbí ten horní panel a to písmo a ty fotky a ot je vše:D
imagebam.com

Design//Miley Cyrus

14. května 2011 v 14:19 | Phoebe |  Phoebe//Laylouty/Celebrity
Nikdy jsem si nepomyslela,že se mi povede vyrobyt jednoduchý design v photoshopu a ještě se mi bude líbit! Vyrobyla jsem ho dneska a na první pokus se mi i celkem líbí,jasný není dokonalej nebo jako od jiných grafiků ale já sme spokojená :)je jednoduchý a je s Miley♥

imagebam.com


Dess//Robert Pattinson

9. května 2011 v 22:40 | Unununium~ |  Unununium//Ostatní
Docela jednoduchej dess s Robertem.


Dess//Modrej svět :D

9. května 2011 v 22:38 | Unununium~ |  Unununium//Ostatní
Zas jsem zkoušela nový dess.
No možná se lepším :D Ale snažim se... :D :)Předělávka! Čtěte a zapište se! viz článek :)

5. května 2011 v 22:35 | Luxi^^ |  Luxi // Diary

INFO O BLOGU

Přidávala jsem k poslednímu článku komentář protože Phoebe navrhla že by jsme měli uspořádat konkurz a doplnit členy... ale Promin já jsem proti tomu! :X
1. S timhle blogem po smazání předešlé autorky Lenny's jsem celý blog zrekonstruovala já a věř te nebo ne dělat celý blog celý znova neni zrovna moc zabávná práce vzhledem ktomu že ted doma netrávim dost času..
2. Vyspat konkurz před prázdninama je trochu blbí protože přiznejme si že ted už tady taky moc nesedíme jen pokud je ošklivo ale stejně v létě pojedeme na dovolenou, tábory a na blog si nikdo ani nevzpomene + podle statistik je návštěvnost mnohem menší než v zime :) a taky mi to příde škoda sem brát nové členy když spolu mi všichni vycházíme dobře ... :)
3. Já ( Luxi) Marky a LucwinQa jsme byli adminky na kterých jsme se dohodli po prvním emailu jenže psala jsem holkám a maj toho ve škole hodně, doháněj známky takže na grafiku nemaj náladu. Já jsem sice v 9vítce ale na všechno už tak trochu kašlu, byla bych tu častěji ale muj POMALÍ počítač mi to prostě nedovolí..noťas dostanu až k vánocům proto tedka tolik netvořim.. navíc čekám na zrcadlovku abych mohla fotit!
4.Rozjedeme to tedy dál?.. Nebudu mazat rubriku Marky ani Lucwinky jen je dám do názvu OTHERS a kdyby se chtěli vrátit tak tady budou pořád své práce mít :) JInak napište do komentu kdo tu tedy dále zůstává abych věděla jestli má cenu ten blog trochu překopat nebo ne! každopádně new layout je na cestě :) ale záleží na Vás jestli souhlasíte! Pokud ne tak to klidně napište já se zlobit nebudu :) Prominte za ten sloh ale musela jsem to nějak napsat ! Jinak jsou vaše emaily stále stejné? ! Add me → facebook.com/luxi.steflowa

Proč už nejsme parta ??

3. května 2011 v 13:59 | JoanieR
Mám pocit, že se tu něco děje. Nevím jestli mezi námi nebo jestli mají nějáký těžký období adminky fakt nevím. Ale za to vím dobře, že se něco děje. Tento blog na první pohled zabral dost času, a to že tady zakladatelka nebo ta, která ten blog vytvářela přišla o spoustu času. Neříkám, že tento blog měl být zrušen ale přemýšlejme, byla to chyba nebo ne vybrat lidi, který na příhlášce říkali, že je grafika baví a pak se na to vykašlali nemyslím Phoebe ale trochu si za to může i zakladatelka o které jak víte jsme si mysleli, že nám blog zrušila, protože kdo by to jiný udělal když od nás odešla a nebyla v eXtra dobré náladě. Holky mám vás ráda, grafiku jsme si tady předávali z prstu na prst a podporovali jsme se. Zkusme říct, proč tu tak často nejsme ?